Rekonstrukce luxusní vily týmem STARWORK.

Rekonstrukce luxusní vily

Tým STARWORK pokračuje v rekonstrukcích prvorepublikových vil na pražských Vinohradech. Architektonickou podobu rondokubistických vil v ulici Na Šafránce ovlivnil architekt František Albert Libra. Prozkoumejte průběh rekonstrukce luxusní vily.

Rekonstrukce vily s krytým bazénem, zimní zahradou se zelenou střechou a zahradou ve svažitém terénu je druhou rekonstrukcí prvorepublikové vily v ulici Na Šafránce týmem STARWORK. Podívejte se na to, jak se STARWORK povedla rekonstrukce první vily.

Rekonstrukce luxusní vily

Prvorepublikovou vilu rekonstruuje tým od základů až po střechu. K této třípatrové vile je – kromě podzemních garáží a zázemí – napojen také objekt s krytým bazénem a zimní zahradou.

Nad krytým bazénem, který je umístněný v suterénu, se bude nacházet zimní zahrada s panoramatickým proskleným výhledem a zelenou střechou. Terasa zimní zahrady bude ze sibiřského modřínu. Prohlédněte si fotoreport z aktuální rekonstrukce vily.

Další rekonstrukce luxusních vily

STARWORK mají s rekonstrukcemi luxusních vil velké zkušenosti. Jednou ze zdařilých rekonstrukcí týmu je rekonstrukce památkově chráněné vily Kamila, na které pracovali společně s architektem Davidem Vávrou.