Výškové práce a odstraňování sněhu ze střech

Odstraňování sněhu ze střech

Sněhová nadílka a zasypala Prahu a neměla by zaskočit majitele budov, nemovitostí, bytových a rodinných domů, kteří jsou zodpovědní za škody spáchané padajícím sněhem ze střech a mohou při zanedbání svých povinností platit nemalé pokuty. Dbejte na odstraňování sněhu ze střech.

Do likvidace sněhové nadílky a odstraňování sněhu ze střech by se majitelé neměli ovšem pouštět sami a neměli by likvidaci sněhu nechat na poslední chvíli.

Postupné odtávání sněhu vede k odpadávání i několika kilových kusů ledu a sněhu, které ohrožují chodce pod střechou, a hlavně samotné obyvatele bytových domů.


Odstraňování sněhu ze střechy prodlužuje životnost střechy

Sníh a led na střechách není problém jen pro chodce procházející kolem budov. Sníh společně s ledem může vytvořit zátěž až o hmotnosti několika tun. Na tak velkou zátěž není většina starých krovů a střešních konstrukcí (mnohdy desítky let starých) pražských bytových domů stavěna.

Dochází tak k poškození střešních nosných konstrukcí, zhoršení funkčnosti střechy, zatékání a dalším vadám, které mohou snížit životnost střechy.

Neriskujte a nechte si odstranit sníh ze střechy profesionály STARWORK. Kontaktujte STARWORK.